به مالت در نمایشگاه غذای سالم حجاب

به مالت در نمایشگاه غذای سالم حجاب

به مالت در نمایشگاه غذای سالم حجاب

به گزارش اخبار رسمی از روابط عمومی به مالت، هفتمین جشنواره ی دنیای تغذیه و خانواده ی سالم با حضور 100 مجموعه و شرکت فعال در حوزه صنایع غذایی سالم از 3 اسفند تا 6 اسفند 95 در حجاب تهران برگزار می‌شود.

محمد رستمی مدیرعامل به مالت با اعلام این حضور، درباره جایگاه و اهمیت این نمایشگاه گفت: نمایشگاه نمایشگاه سلامت حجاب هر هر فصل یکبار با هدف معرفی دستاوردهای تازه حوزه صنعت مرتبط با نمایشگاه به علاقمندان، متخصصان و کارشناسان برپا می‌شود.

وی در ادامه با تشریح اهداف و دستاوردهای حضور در این نمایشگاه افزود: خوشبختانه این نمایشگاه توانته جای خود را در بین دوست داران تغذیه ی سالم باز کند. ادامه دار بودن این روال و استقبال شرکت های بزرگ صنایع غذایی کمک شایانی به شناخته شدن این نمایشگاه کرده است..

مدیرعامل به مالت به دستاورد این رویداد برای شرکت‌هایی با روابط عمومی قوی اشاره و تصریح کرد: در روزهای برگزاری نمایشگاه بستر مناسبی جهت ایجاد ارتباط‌هایی جدید و موثر میان مجموعه‌های حاضر در نمایشگاه وجود دارد ولی بهره‌مندی از این موقعیت ارتباط مستقیمی با توان روابط عمومی آن مجموعه دارد.

او با دعوت از علاقه‌مندان برای بازدید از نمایشگاه، ادامه داد: غرفه به مالت به نشانی خیابان حجاب در تهران در کنار سایر غرفه‌های حاضر، آماده پاسخگویی به سوالات و ارائه دستاوردها و توانمندی‌های مجموعه است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از وبسایت www.behmalt.com بازدید کنند.

اشتراك گذاری نوشته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *