درباره ما

مختصری درباره گروه شرکت شهد زاگرس جهان بین

شرکت شهد زاگرس جهان بین در سال 1386 با هدف خودکفایی در زمینه تولید مالت در کشور و بومی سازی این صنعت به ثبت رسیده است. شرکت شهد زاگرس جهانبین پیشرفته ترین و بزرگترین کارخانه صنعتی تولید مالت جو ، گندم جوانه زده ، آرد جو و فرآورده های آنها در خاورمیانه می باشد که با بکارگیری افراد متخصص و کسب امتیازهای لازم موفق به استقرار در پارک علم و فن آوری استان چهار محال و بختیاری گردیده است. این شرکت همواره در تلاش برای همسو نمودن خود با جهت گیری های سریع دنیای علم و فن آوری بوده، ازینرو مفتخر به دریافت مجوز دانش بنیان از معاونت علمی و فن آوری ریاست جمهوری گردیده است . این شرکت از سال 1389 محصولات خود را با نام تجاری به مالت ، به دو شکل صنعتی و سوپر مارکتی به بازار عرضه نموده است . شرکت دارای تیم تحقیق و توسعه فعال و پویا ، متکی بر نیروی انسانی کار آزموده ، پشتیبانی مناسب ،آموزش های نوین و استفاده از سیستم یکپارچه اطلاعاتی بوده و همواره در راستای بهبود مستمر کیفیت و درک نیاز مشتریان با تلاش جهت ارایه محصولات با کیفیت عالی بر پایه نوآوری و زمان تحویل به موقع تحت نظارت لابراتوارهای مجهز در خدمت مصرف کنندگان محترم می باشد .
احداث این شرکت و بومی سازی صنعت تولید مالت علاوه بر اثراتی که در اقتصاد کشور داشته است سبب اشتغالزایی در منطقه شده است. هم اکنون 70 نفر به طور مستقیم و حدود 400 نفر به طور غیر مستقیم در شرکت مشغول به کار می باشند.

کنترل کیفیت

با در نظر گرفتن این مطلب که جلب رضایت مشتری مهمترین هدف ما بوده و همواره در حال تلاش در راستای مطابقت کیفیت محصولات با خواسته مصرف کننده می باشیم با به کارگیری مسئولین کنترل کیفیت کارآزموده و لایق و استفاده از آزمایشگاه های مجهز همواره کلیه اصول مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی رعایت شده و شرکت موفق به اخذ نشان های مهمی گردیده است.

خط مشی

شرکت شهد زاگرس جهان بین در راستای دستیابی به خواسته های تصریحی و تلویحی کارفرمایان و بهبود مستمر سازمان خط مشی خود را به شرح ذیل اعلام می دارد:

1. افزایش رضایت مندی مشتریان

2. آموزش و توانمند سازی منابع انسانی سازمان به منظور رشد قابلیت ها و صلاحیت های کارکنان جهت بهبود عملکرد فرآیندها

3. ورود به بازارهای جهانی

4. بهبود مستمر کیفیت

5. توجه و رعایت قوانین و الزامات کیفی، ایمنی و بهداشت مواد غذایی

6. بهره وری و کاهش هزینه ها

در این راستا نظام مدیریت کیفیت براساس الزامات استاندارد ISO 9001:2008 ، 2005ISO 22000: ،HACCP و آرم حلالطراحی و استقرار یافته است. این خط مشی همواره مورد بازنگری قرار خواهد گرفت و مدیریت سازمان خود را متعهد به دستیابی به اهداف فوق در راستای برآورده نمودن الزامات قانونی و نیازمندی های مشتری می داند. تحقق این اصول تنها در گرو مشارکت همه کارکنان شرکت شهد زاگرس جهان بین است. از این رو ضروری است کلیه کارکنان با درک اهمیت آن تلاش خود را برای تحقق کاملتر این خط مشی به عمل آورند.

محمد رستمی
مدیر عامل

درباره ما