ورزش صبحگاهی با صبحانه به مالت

ارسال شده در آخرین اخبار.

photo 2017-08-10 08-35-39

ورزش صبحگاهی با حضور بیش از 350 نفر از ورزشکاران استان چهارمحال و بختیاری در تفرجگاه چشمه زنه هفشجان واقع در استان چهارمحال و بختیاری با سرو صبحانه «به مالت» در تریخ 19 مرداد 96 برگزار شد.

 تیم ورزش صبحگاهی استان چهارمحال و بختیاری با همکاری شرکت به مالت به برگزاری ورزش صبحگاهی و دسته‌جمعی در تفرجگاه زیبای چشمه زنه اقدام کرد.

شرکت به مالت در این رویداد از بسته‌بندی جدید تک نفره عصاره‌های مالتی سان در طعم‌های مختلف رونمایی کرد.

همچنین دمنوش جو این شرکت به عنوان نوشیدنی صبحگاهی سرو شد و توضیحات و بروشور کامل محصولات به ورزشکاران داده شد.

مراسم تجلیل از کارگر نمونه و فداکار

ارسال شده در آخرین اخبار.

photo 2017-07-24 13-16-10

مراسم تقدیر و تشکر از آقای ابوالقاسم حدادی بخاطر اقدام شجاعانه ایشان در جهت کمک به آقای  حجار

به گزارش روابط عمومی به مالت، چندی پیش یکی از کارگران فداکار در اقدامی شجاعانه اقدام به نجات همکار خود از برق گرفتگی نموده است. این کارگر با پوشش کامل ایمنی توانست همکار خود را که به صورت ناخواسته هنگام شستشوی دست دچار برق گرفتگی شده بود از جریان برق جدا کند و جان او را نجات دهد. 

کارشناسان فنی با بررسی فیلم های مدار بسته اقدام به رفع مشکل کردند. به گفته مسئولین، آقای حدادی که نجات دهنده ی جان همکار خود بود به صورت کامل مجهز به پوشش ایمنی بوده و از این رو خیلی سریع و بدون نگرانی از برق گرفتگی به کمک آقای حجار شتافته است.

از این رو برای بالا رفتن روحیه ی احترام به نکات ایمنی و یاری به دیگران در محیط کار، مراسم تجلیل از این بزرگوار ترتیب داده شد و آقای حداد لوح و هدیه ی خود را از مدیر عامل، آقای، رستمی دریافت کردند.

ارسال رایگان به مالت شاپ با پست

ارسال شده در آخرین اخبار.

 

ارسال ها با پست و به صورت رایگان در محل تحویل داده می شوند.زمان تقریبی ارسال کالا به تهران بین یک تا سه روزکاری و ارسال سفارشات به شهرستان ها بین دو تا چهار  روزکاری است.

در صورتی که میخواهید سریعتر و حضوری در تهران خرید کنید، به آدرس میدان توحید، خیابان نیایش شرقی(50 متری مترو توحید) پلاک 33 واحد 6 و در ساعات اداری مراجعه نمایید.

 هزینه ی ارسال سفارشات به صورت غیر پستی بر عهده ی مشتری خواهد بود.

ارسال سفارشات به جزایر با کمی هزینه و با هماهنگی صورت میگیرد.

Untitled-1