دمنوش جو

دمنوش جو از دانه های جو فرآوری شده تهیه می شود و یک نوشیدنی فاقد کافئین می باشد که به دلیل وجود ترکیبات آنتی اکسیدانی در آن بسیار ارزشمند می باشد.دمنوش جو، نوشيدني محبوب در بین ملتهای چين، ژاپن و کره می باشد که به دلیل توانایی در رفع عطش و خواص درمانی از محبوبیت خاصی برخوردار است. این نوشیدنی طعمی مشابه قهوه دارد و می تواند به عنوانجایگزینی بدون کافئین برای قهوهدم شود و به همین دلیل در سرتاسر دنیا طرفداران زیادی را جذب کرده است. دمنوش جو در کشور ژاپن با اسم موجیکا و در کره با نام بوریکا شناخته شده و به عنوان یک نوشیدنی خنک کننده در تابستان مصرف می گردد. این دمنوش را به هر دو صورت گرم و سرد می توان مصرف نمود. 

مشخصات محصول

بسته بندی کارتنی این محصول
۱۵ عدد کیسه ۲۰۰ گرمی در هر کارتن

توضیحات بیشتر

دمنوشی با طعم قهوه اما بدون کافئین

دمنوش جو از دانه_های جو فرآوری شده تهیه می_شود و یک نوشیدنی فاقد کافئین با ترکیبات آنتی اکسیدانی ارزشمند است. دمنوش جو، نوشيدني محبوب در بین ملت_های آسیای شرقی از جمله چين، ژاپن و کره است که به دلیل توانایی در رفع عطش و خواص درمانی از محبوبیت خاصی برخوردار است. این نوشیدنی طعمی مشابه قهوه دارد و می_تواند به عنوان جایگزینی بدون کافئین برای چای و  قهوه استفاده شود و به همین دلیل در سرتاسر دنیا طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. دمنوش جو در کشور چین با نام دامای چا در ژاپن با اسم موگیچا و در کره با نام بروچا شناخته شده و به عنوان یک نوشیدنی خنک کننده در تابستان نیز مصرف می_گردد. مقدار ترکیبات مغذی موجود در چای یا دم نوش جو بسته به نوع گونه جو و مقدار جو استفاده شده در ظرف دم آوری آن فرق می_کند اما به طور میانگین هر 100 گرم دم نوش جو دارای 123 کالری انرژی، 2.26 گرم پروتئین،28.2 گرم کربوهیدرات،3.8 گرم فیبر و 0.28 گرم قند و چربی کمتر از 1 گرم است.

دم نوش جو “به مالت” از بهترین و با کیفیت ترین دانه_های جو و بدون دخالت دست با رعایت کلیه ایزو_های مربوطه تهیه می_شود و دارای گواهی سیب سلامت از اداره غذا و دارو است. دم نوش جو”به مالت” رنگ کهربایی روشن و طعم ملایم کمی تلخ دارد و به دلیل نداشتن کافئین در سرتاسر دنیا طرفداران زیادی دارد.این نوشیدنی هم به صورت گرم و هم به صورت سرد سرو می_شود.

ویژگی های دمنوش جو”به مالت”

 • طبیعی
 • سالم
 • فراسودمند
 • دارای گواهی سیب سلامت
 • شاخص گلایسمی پایین
 • به دست آمده از غلات کامل
 • محتوای چربی پایین و فاقد اسید_های چرب ترانس
 • عدم استفاده از غلات اصلاح شده ژنتیکی
 • ارگانیک
 • کالری پایین
 • مزایا
 • کم کالری

این دمنوش به طور طبیعی کم کالری است و یک گزینه مناسب برای کسانی است که مایل به از دست دادن وزن هستند و می_توان آن را به عنوان یک جایگزین سالم برای نوشیدنی_های شیرین استفاده نمود. دمنوش جو کالری بسیار کمی دارد. بسته به نوع دم کردن و استفاده از سایر شیرین کننده_ها برای تعدیل طعم، کالری دریافتی تغییر می_کند.

 • سرشار از آنتی اکسیدان

دمنوش جو سرشار از آنتي اکسيدان_هاست و مصرف این نوشیدنی سبب جلوگیری از بروز بیماری_های قلبی و عروقی، مرگ سلول_ها و مشکلات عصبی مي_گردد. وجود آنتی اکسیدان_هایی مانند “کلروژنیک اسید” در دم نوش جو این محصول را خاص می_کند. اسید کلروژنیک یک واسطه مهم بیوسینتتیک و یک ماده مهم در بیوسنتز لیگنین است و  به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی شناخته می_شود. اسید کلروژنیک در قهوه و بسیاری از ترکیبات گیاهی یافت می_شود. آنتی اکسیدان_ها به جلوگیری از آسیب رادیکال_های آزاد به سلول_های بدن کمک می_کنند. آنتی اکسیدان_ها از جمله کلروژنیک اسید با افزایش میزان چربی سوزی  بدن در زمان استراحت به مدیریت وزن بدن کمک می_کنند. این آنتی اکسیدان_ها دارای اثرات ضدالتهابی نیز هستند. هم چنین دم نوش جو منبعی از “کوئرسیتین” یک آنتی اکسیدان قوی است که قابلیت بهبود سلامت قلب، فشار خون و سلامت مغز را داراست.

 • ترکیب ضد سرطان

به واسطه عناصر غذایی موجود در دمنوش جو می_توان از بیماری_هایی مانند سرطان پروستات و سرطان پستان که با هورمون_ها مرتبط هستند، جلوگیری نمود.

 • کاهش کلسترول

دمنوش جو به تنظیم و افزایش سیالیت خون (با کاهش کلسترول) کمک می_کند و در حفظ گردش خون سالم مؤثر است.

 • ضد اسید طبیعی

دمنوش جو یک ضد اسید طبیعی است که باعث بهبود هضم غذا و رفع حالت تهوع می_شود. دمنوش جو در پیشگیری و بهبود زخم_ها و ناراحتی_های گوارشی نیز مؤثر است.

 • کمک به بهداشت دهان و دندان

دمنوش جو از طریق مهار رشد بیماری_ها و میکروب_ها سبب بهبود بهداشت دهان و دندان می_گردد.

 • آرامبخش طبیعی

دمنوش جو یک ماده_ی آرام بخش طبیعی است و به دلیل اینکه حاوي ملاتونين، تريپتوفان و انواع اسید_های آمینه  است، خواب راحتي را ايجاد مي_کند.

 • بهبود برونشیت و آسم

دمنوش جو خلط را از بین برده و در درمان برونشیت و آسم مؤثر می_باشد

 •  به عنوان مدر

دمنوش جو به عنوان مدر توصیه می_شود و باعث برقراری مجدد جریان ادرار مناسب می_گردد.

بهبود باروری مردان

دمنوش جو حاوی سلنیوم می_باشد که نقش مهمی در باروری مردان دارد.

 • رفع تعریق شبانه و عطش

دمنوش جو دمای بدن را پایین می_آورد و در رفع تب مؤثر است. این دمنوش در زنان یائسه به کاهش تعریق شبانه کمک می_کند. دمنوش جو توانایی رفع عطش را داشته و به همین دلیل در برخی کشور ها بصورت سرد مصرف می_شود.

شرایط نگهداری

 توصیه می شود در انبار خشک و خنک و دور از نور آفتاب نگهداری شود.

ماندگاری محصول

مدت زمان توصیه شده یک سال و شش ماه پس از تولید می_باشد.

محصولات مشابه

دام و طیور صنایع دام و طیور و آبزیان عصاره مالت طیور

عصاره مالت مخصوص طیور یک مکمل خوراکی مایع است که با فرآوری حرارتی و آنزیمی  از دانه جو جوانه...

مشاهده محصول
زنبور صنایع دام و طیور و آبزیان عصاره مالت مخصوص زنبور عسل

عصاره مالت مخصوص زنبور عسل یک مکمل خوراکی مایع است که با فرآوری حرارتی و آنزیمی  از دانه جو...

مشاهده محصول
آبزیان صنایع دام و طیور و آبزیان مکمل پری بیوتیکی و آنتی اکسیدانی از عصاره مالت

افزودنی غذایی به مالت آبزیان یک محصول طبیعی و فراسودمند است که با فرآوری حرارتی و آنزیمی تولید می‌شود....

مشاهده محصول
زنبور صنایع دام و طیور و آبزیان مکمل ویتامینه مالت مخصوص زنبور عسل

مکمل ویتامینه زنبور عسل مکمل ویتامینه  مالت مخصوص زنبور عسل یک مکمل خوراکی مایع برپایه مالت غنی شده با...

مشاهده محصول

نظرات

نام و نام خانوداگی
متن پیام